Par Latvijas tautas un dabas dzīvotspēju Latvijā!

Jaunumi

09.03.2021 16:16

Jēkabpilī atklāts Latvijas Zaļās partijas birojs

Kopš 2021. gada 3.marta, apmeklētājiem savas durvis vēris Latvijas Zaļās partijas Jēkabpils nodaļas birojs, kas atrodas Jēkabpilī, Brīvības ielā 2D, pirmajā stāvā, informē biroja vadītāja Agita Pleiko.

 “Jau kopš partijas nodaļas Jēkabpilī dibināšanas esam vēlējušies telpas, kurās iedzīvotāji varētu mūs satikt. Nu ar lepnumu varam teikt, ka mums ir izdevies šo ieceri īstenot! Biroja telpu svarīgākā funkcija – tā būs vieta, kur savstarpēji tīkloties partijas biedriem, kā arī vieta, kur varēsim satikt un uzklausīt iedzīvotājus,” piebilst A.Pleiko.

Minētajā adresē uzstādīta arī pastkaste. “Pandēmijas laikā teju viss mūsu ikdienā kļuvis digitalizēts, līdz ar to – arī bezpersoniskāks. Uzstādot pastkasti, mēs aicinām iedzīvotājus rakstīt mums vēstules – savus ierosinājumus, novērojumus vai pārdomas par dzīvi Jēkabpils pilsētā un jaunveidojamajā novadā. Mūsuprāt, ar roku rakstīta vēstule ir personiskāks attālinātās saziņas veids nekā telefona zvans vai e-pasta vēstule, tāpēc uz katru saņemto ziņu aploksnē tāpat arī plānojam atbildēt,” stāsta Latvijas Zaļās partijas biedrs un Jēkabpils domes deputāts Raivis Ragainis. 

Sūtot vēstules ar pasta starpniecību, tās jāadresē Latvijas Zaļās partijas Jēkabpils nodaļai un kā adresi jānorāda Brīvības iela 2D, Jēkabpils. Taču vēstules, protams, var arī vienkārši atnest un atstāt pastkastē, ja tā šķiet ērtāk.

Iekārtojot biroju, uzmanība tika pievērsta arī dabai draudzīgu risinājumu izmantošanā. Telpā uzstādītas urnas otrreiz izmantojamo resursu, plastmasas un kartona, šķirošanai. Savukārt biroja sienām izvēlēta koka dēļu apdare, kas ir ne vien dabīgs, bet arī ilgtspējīgs materiāls.

“Ir patiess gandarījums, ka, neskatoties uz sarežģīto situāciju valstī un pasaulē, šodien Jēkabpilī atklājam “Latvijas Zaļās partijas” reģionālo biroju, lai stiprinātu zaļās un nacionālās idejas ne tikai Jēkabpilī, bet visā Sēlijā. Pieredze, profesionalitāte dažādās jomās kopā ar jaunības degsmi un azartu ir Zaļās partijas nodaļas komandas pamatā. Jaunajā birojā novēlu ražīgu darba cēlienu Jēkabpils novada cilvēku un dabas labā,” tā Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.

Biroja telpas apmeklētājiem būs atvērtas katru darba dienu no plkst. 12.00 līdz 18.00. Lai nodrošinātu visus valstī noteiktos drošības ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai, Jēkabpils pilsētas domē pārstāvētos Latvijas Zaļās partijas deputātus un citus partijas biedrus biroja telpās šobrīd iespējams satikt, tikai iepriekš piesakoties, zvanot uz biroja kontakttālruni  29449622 vai rakstot e-pasta vēstuli uz zala.jekabpils@gmail.com . 

Novēlam ražīgu darba cēlienu un daudz labs darbu iedzīvotāju labā!

Papildu informācija medijiem: 

Agita Pleiko, Latvijas Zaļās partijas Jēkabpils nodaļas biroja vadītāja

Tālr. 29449622

E-pasta adrese: zala.jekabpils@gmail.com