Par Latvijas tautas un dabas dzīvotspēju Latvijā!

Jaunumi

26.03.2020 17:02

Jūrmalā trūcīgo ģimeņu bērniem piegādā siltas brīvpusdienās un saglabā brivbiļetes sabiedriskajā transportā

“Informāciju par saslimušajiem ar COVID-19 Jūrmalas pašvaldības rīcībā nav, tādējādi, pat gribot, šo cilvēku uzraudzībai nevaram piesaistīt Jūrmalas pilsētas pašvaldības resursus”, norāda Jānis Lediņš (LZP), Jūrmalas pilsētas domes deputāts.

Visātrāk sekas izjūt tieši sociāli mazaizsargātās grupas, tādēļ operatīvi pieņēmām lēmumu par siltā ēdiena piegādi bērniem, kuri aug maznodrošinātās un trūcīgās ģimenēs. Lai saprastu kāda situācija ir pilsētas uzņēmējdarbības vidē, esam uztaisījuši anketu ar mērķi kāda palīdzība uzņēmējiem no pašvaldības varētu būt šobrīd visvairāk nepieciešama. Jāatzīst, ka no anketām, kuras jau ir saņemtas vairums attiecas tieši uz valstiski risināmiem jautājumiem, ne pašvaldības kompetenci.

J.Lediņš: "Pretstatā satiksmes ministra mudinājumam, no brīvbiļetēm jūrmalniekiem negrasāmies atteikties. Paļaujamies uz mūsu iedzīvotāju godaprātu, tāpēc nevēlamies jau tā šajā grūtajā krīzes laikā vēl uzlikt papildus izdevumus par transporta izdevumiem. Tāpat arī Jūrmalā nesamazināsim reisu skaitus, jo tas neiet kopā ar ieteikto  sociālo distancēšanos".