Par Latvijas tautas un dabas dzīvotspēju Latvijā!

Jaunumi

16.03.2021 22:46

Latvijas Zaļās partijas 31.kongress šogad notiks 17.aprīlī TIEŠSAISTĒ

Informējam, ka 2021. gada 17.aprīlī plkst. 10:00 TIEŠSAISTĒ notiks Latvijas Zaļās partijas (turpmāk LZP) 31.kongress. 

LZP kongress vienmēr bijis gada centrālais notikums, kad LZP biedri klātienē pulcējušies kopīgam ražīga darba cēlienam, kuru caurstrāvoja patiess atkal satikšanās prieks. Visas LZP pastāvēšanas laikā aizvadītais 2020.gads bija pirmais, kad kongresu nācās atcelt dēļ Covid19 izraisītās pandēmijas pasaulē un ārkārtas situācijas izsludināšana Latvijā.

Aizvadītajā gadā neatmetām cerības par situācijas stabilizēšanos un ierastā kongresa formāta nodrošināšanu klātienē, tomēr mainīgie epidemioloģiskās situācijas kontroles ierobežojumi, kā arī Covid19 nākamie uzplaiksnījumi, diemžēl, liek no klātienes formāta atteikties arī šobrīd.

Atbilstoši partijas statūtiem, ik pēc diviem gadiem, biedriem jāapliecina atbalsts valdes priekšsēdētājam un ikvienam valdes loceklim iekšpartejiskā vēlēšanu procesā, lai partija leģitīmi varētu turpināt savu darbību. Šogad partijas 31.kongresā TIEŠSAISTĒ jāpārvēl visa LZP valde – valdes priekšsēdētājs un četri valdes locekļi. Partijas darba nodrošināšanai nepieciešama arī LZP Revīzijas komisijas ievēlēšana.

Ņemot vērā LZP 31.kongresa attālināto TIEŠSAISTES formātu, LZP kongresa norisei būs tehniska darba kongresa raksturs, izpaliekot rezolūciju sadaļai.

Informācija par LZP 31. kongresa tehniskajiem risinājumiem dalībai kongresā, pilnvarojumiem, reģistrācijas kārtību, kā arī iespējamie precizējumi kongresa darba kārtībā vēl sekos! 

Informāciju sagatavoja:

Līga Bulmeistere

LZP biroja vadītāja

Tel.29867691, e-pasts: birojs@zp.lv