Par Latvijas tautas un dabas dzīvotspēju Latvijā!

Jaunumi

31.08.2020 12:11

LZP: “Marsa parka” izzāģēšana ir “Attīstībai/Par!”/Progresīvie melu un liekulības paraugstunda

“”Marsa parka” izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir “Attīstībai/Par!”/Progresīvie melu un liekulības paraugstunda.  Šo politiķu zaļie mērķi un nodomi bija tikai lēts priekšvēlēšanu kampaņas triks, pēc kura sekoja špļāviens sejā”, pauž Edgars Tavars, Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētājs.

Laika periodu starp iepriekšējās domes atlaišanu un Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām faktiski galvaspilsētu vadīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (“Attīstībai/Par!”) ieceltie administratori ar visām juridiskajām un faktiskajām pašvaldības pārvaldības tiesībām.

Pašvaldība augstākminētajā juridiskajā pārstāvniecībā nav neko šajos mēnešos darījusi “Marsa parka” gadījumā, jo “Attīstībai/Par!”/Progresīvie vienīgais mērķis bija tikai “pieturēt” koku izzāģēšanu līdz vēlēšanām. “Marsa parks” un tā atbalstītāji tika izmantoti kā labs priekšvēlēšanu kampaņas elements, kaut jau sen bija skaidrs, ka pēc balsu izmānīšanas no vēlētājiem lietām ļaus ritēt savu gaitu. 

Partijas “Progresīvie”, kā arī apkaimju pieaicinātie aktīvisti, piketu, demonstrāciju organizatori, no kuriem redzamākā bija Teikas apkaimes biedrības valdes priekšsēdētāja Selīna Vancāne (“Attīstībai/Par!”/Progresīvie) izmantoja sabiedrisko domu sava politiskā kapitāla vairošanai un vēlētāju balsu pievilināšanai.

“Šorīt, S.Vancānes kundze, ņemot vērā publiski pieejamo informāciju, komentējot pie bijušā velotreka “Marss” notiekošo esot paudusi, ka tas esot politisks lēmums. Jā, tam var piekrist – tas tiešām ir “Attīstībai/Par!”/Progresīvie lēmums, no kuriem pati tikko ievēlēta Rīgas domē . Ja tomēr arī šīs partijas apvienības sarakstā bijuši godprātīgi cilvēki ar ideāliem, kuri tikuši maldināti, viņiem ir iespēja deputāta mandātu nepaņemt”, uzskata E.Tavars.